Ruošiamės pavasario šventėms

Šių metų Kovo 13 dieną bendruomenė „Šlyninkos vandens malūnas“ susirinko į amatų namus aptarti artėjančių pavasario švenčių. Aptarėme Šv. Velykų, „Stasiuko mugės“ organizavimą, dalinomės mintimis, bei idėjomis apie jų šventimą. Taip pat vyko naujų narių priėmimas į bendruomenę.

Susirinkę bendruomenės nariai: šeimomis, po vieną, maži ir dideli smagiai leidome laiką. Amatų name, skaniai kvepėjo kepamos duonos kvapas, vaikučiai įdėmiai stebėjo, kaip vašku dažomi kiaušiniai ir patys bandė juos marginti. Suaugę prisiminė praėjusiu švenčių įspūdžius, buvo žiūrimos nuotraukos ir video filmai apie užgavėnių šventę, bei poledinės žuklės ant Sartų ežero varžybas, kuriose dalyvavo mūsų bendruomenė. Džiaugiamės prisiminę gražias akimirkas ir smagiai praleistą laiką.

Naujų narių priėmime šauniai pasirodė šeimynos. Dainavo savo kurybos dainas, deklamavo eilėraščius. Vaišinomės labai skaniais jaunųjų šeimininkių Sabinos, Evelinos ir Agnės pyragais. Ragavome Zaraso ežero stintų.

Džiaugėmės subūrę nuostabų ir aktyvų bendruomenės kolektyvą, ir tikimės, jog „Šlyninkos vandens malūno“ bendruomenę papildys nauji nariai.